Excellent Edges logo_shdw-300x172-1 nożyczki fryzjerskie

Wierzymy, że dobór odpowiednich narzędzi to połowa sukcesu

we FRYZJERSTWIE również.

By stać się wirtuozem nożyczek fryzjerskich, warto podpatrywać tych, którzy na takie miano już zapracowali. Prawdziwi mistrzowie już dawno temu postawili na niezawodne ostrza będące dziełem japońskiej myśli rzemieślniczej pochodzącej z samurajskiej tradycji wytwarzania mieczy.

Filozofia 360°

Traktujemy nożyczki fryzjerskie na poważnie.

Nasza filozofia to fryzjerstwo 360°.

Każde nasze działanie wypływa ze strategii, która opiera się na podstawowych filarach.

Specjalizacja – klucz do sukcesu

Uniwersalne nożyczki fryzjerskie to mit! Czy można używać tych samych nożyczek fryzjerskich do wielu rodzajów cięć?  Można, ale efekt będzie mizerny. W Excellent Edges udowadniamy, że tylko specjalnie zaprojektowane narzędzia do wybranego typu cięcia mogą zapewnić precyzję, szybszą i łatwiejszą pracę, dostarczając przy tym wiele radości i satysfakcji. Każdy typ cięcia ma swoją specyfikę, dlatego w portfolio Excellent Edges znajdziesz nożyczki do cięcia prostego, punktowego, cięcia ślizgowego i teksturyzacji. Dobierzesz nożyczki do włosów mokrych oraz modele przeznaczone do włosów suchych. Jeśli chcesz osiągnąć doskonałość – specjalizacja ma znaczenie.

Nożyczki szyte na miarę

Nie każdy rodzi się fryzjerem od razu. Osiągnięcie wysokiego poziomu wymaga wielu lat doświadczenia i ciężkiej pracy. Z Excellent Edges można osiągnąć doskonałość eliminując złe nawyki od samego początku. Pomogą w tym odpowiednio dobrane modele nożyczek. Uczeń potrzebuje czegoś innego niż mistrz, dlatego nożyczki fryzjerskie powinny być dostosowane do aktualnego poziomu umiejętności fryzjera. Od zestawów nożyczek fryzjerskich do nauki dedykowanych dla początkujących i średniozaawansowanych, po specjalistyczne modele nożyczek fryzjerskich, dzięki którym wzniesiesz się na wyżyny swoich możliwości. W Excellent Edges oferujemy nożyczki fryzjerskie dla leworęcznych oraz nożyczki z obrotowym uchwytem.

Excellent Edges Fish-Kit-barracuda_new700x430CUT nożyczki fryzjerskie

W Excellent Edges jesteśmy najlepsi w tym, co robimy.

Nie będziesz też musiał wymieniać sprzętu tak często jak dotychczas. Najlepsza gatunkowo stal japońska i ręczne wykonanie są gwarantem, że nożyczki te posłużą Ci do końca Twojej przygody z fryzjerstwem. To wszystko sprawia, że Excellent Edges spełnią nawet największe wymagania. 

Rozwijaj się

W Excellent Edges wszystkie nożyczki fryzjerskie wyrabiane są ręcznie przez mistrzów, którzy cały czas podnoszą swoje umiejętności i szkolą swoich następców. Każdy model jest poddawany wielu testom, a nasi mistrzowie stale pracują nad doskonaleniem naszych produktów. Dzięki takiemu podejściu możemy oferować nożyczki, które są owocem dziesiątek lat doświadczenia tysięcy ludzi, pracujących z Excellent Edges na całym świecie.

Excellent Edges 1stEDGES_5-3_kopia_ucieta-e1458140570603 nożyczki fryzjerskie

Nożyczki na całe życie

Marzysz o nożyczkach fryzjerskich, które będą służyć Tobie przez całą fryzjerską karierę? Kupowanie wciąż tych samych par, które po kilku latach nie nadają się do użytku nie jest dla Ciebie? I słusznie. Jakie nożyczki fryzjerskie wybrać? W Excellent Edges tworzymy nożyczki, które wystarczą Tobie na całe życie. Nasze modele posiadają dożywotnią gwarancję na stal, co daje Tobie pewność, że w razie uszkodzenia np. w wyniku upadku, Twoje nożyczki są bezpieczne. Każda para nożyczek posiada swój unikalny numer seryjny przypisany do Ciebie, dzięki któremu wiemy o nich wszystko: od projektu, po każdorazową usługę serwisową. Zamiast kupować wciąż te same nożyczki, zainwestuj w Excellent Edges! Wybieraj specjalistyczne modele, przeznaczone do różnego typu cięć. Dzięki temu rozwiniesz swoje umiejętności i zdobędziesz lojalnych klientów. Zestaw 6 par Excellent Edges to wszystko czego potrzebujesz w całej fryzjerskiej karierze. Przelicz i dokonaj rozsądnego wyboru!