EXCELLENT EDGES

Wejdź do świata Excellent Edges, a już nigdy nie spojrzysz na inne nożyczki.

Loading...

Excellent Edges to 6 par unikatowych, najlepszych nożyczek fryzjerskich na świecie, dzięki którym zmienisz całkowicie swój dotychczasowy pogląd na strzyżenie.
Wejdź do świata Excellent Edges, a już nigdy nie spojrzysz na inne nożyczki. Niezwykła jakość i trwałość materiału gwarantują, że nożyczki spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Profesjonalny, dożywotni serwis oraz edukacja na najwyższym, światowym poziomie sprawiają, że Excellent Edges będą służyły do końca Twojej przygody z fryzjerstwem.
W Excellent Edges jesteśmy najlepsi w tym, co robimy.
Produkt zaspokoi Twoje potrzeby, a My zadbamy o to, aby służył Tobie do końca przygody z fryzjerstwem.

EXCELLENT EDGES FISHKIT

Niesamowity ślizg

Marlin

Excellent Edges Marlin_700x477 nożyczki fryzjerskie
Excellent Edges proste-1-e1459334953187 nożyczki fryzjerskie

Nożyczki klasy premium. Dzięki szerokiej konstrukcji ostrza przesuwają się płynnie po włosach. To model odpowiedni dla osób wykonujących duże ilości strzyżeń. Gwarancja jakości i satysfakcji z każdego cięcia.

Rozmiar nie ma znaczenia, liczy się precyzja. Inne nożyczki tego nie potrafią!

Marlin Big Mouth

Excellent Edges Fish-Kit-Marlin-Big-Mouth700x430 nożyczki fryzjerskie
Excellent Edges slizgowe nożyczki fryzjerskie

Marlin Big Mouth to model nożyczek przeznaczonych dla fryzjerów specjalizujących się w strzyżeniu suchych włosów. Ostrza wykonane zostały pod kątem 30 stopni, co sprawia, że należą one do najostrzejszych na świecie. Niedościgniona precyzja w strzyżeniu ślizgowym, tworzeniu separacji oraz bloków na wszystkich rodzajach włosów. Posiadają specjalny, krótki uchwyt ułatwiający kształtowanie unikatowych form fryzur. Z Marlin Big Mouth Twoje cięcia zawsze będą wyjątkowe!

Coś więcej niż degażówki. Poczuj Barracuda i zrealizuj swoje artystyczne marzenia.

Barracuda

Excellent Edges Fish-Kit-barracuda_new700x430 nożyczki fryzjerskie
Excellent Edges punktowe nożyczki fryzjerskie

Barracuda to ogromny postęp naukowy w produkcji nożyczek służących do nadawania tekstury. Ząbki Barracuda pozwalają na teksturyzację pionową, cięcie punktowe oraz chipping bez żadnych szarpnięć i pozostawiania linii podczas tępego strzyżenia. Umożliwiają stosowanie wielu technik, które wcześniej były niemożliwe do osiągnięcia. Miękko, delikatnie i niezauważalnie usuwają nadmiar włosów pod każdym kątem i w dowolnym kierunku. Poczuj prawdziwą swobodę strzyżenia!

Prawdziwy przełom w tworzeniu nożyczek fryzjerskich!

Crocodile

Excellent Edges Fish-Kirt-Crocodile700x430 nożyczki fryzjerskie
Excellent Edges teksturyzacja nożyczki fryzjerskie

Nowy projekt nożyczek Crocodile umożliwia teksturowanie włosów w minutę! Dzięki nim osiągniesz idealnie prostą linię z jednoczesnym zmiękczeniem struktury włosów. Crocodile to aż 10 promieniowych zębów i 10 gniazd w każdym zębie, które idealnie nadają się do usuwania skłębionych włosów i teksturyzacji ślizgowej. Niezwykle silny stop Hitachi ATS314 pozwala na tworzenie ostrzy przeznaczonych do bardzo drobnego strzyżenia plastrowego, poślizgowego oraz punktowego. Dla Crocodile nie ma rzeczy niemożliwych!

Precyzja cięcia i fantazyjne kształty.

Sting Ray

Excellent Edges Fish-Kit_stingray700x430 nożyczki fryzjerskie
Excellent Edges punktowe nożyczki fryzjerskie

Nowe, uniwersalne nożyczki zaprojektowane z myślą o cięciu punktowym oraz chippingu, zarówno włosów suchych, jak i mokrych. Wyjątkowa konstrukcja uchwytów sprawia, że nożyczki stają się „przedłużeniem” palców. Ostre, wygięte i zaokrąglone idealnie dopasowują się do dłoni, bez względu na kąt trzymania. Nowy, geometryczny kształt ostrzy umożliwia doskonałe i silne cięcia za każdym razem. Glider Viper to nożyczki dla tych, dla których jakość jest zawsze na pierwszym miejscu.

EXCELLENT EDGES GLIDER

Idealnie prosta linia i tylko jedno cięcie!

Glider Mantaray

Excellent Edges proper_Mantaray700x429 nożyczki fryzjerskie
Excellent Edges proste-1-e1459334953187 nożyczki fryzjerskie

Nożyczki Mantaray zaprojektowane są z dwóch cienkich ostrzy, które pozwalają bardzo precyzyjnie ciąć linie bez żadnego nacisku na włosy. Smukła konstrukcja powoduje, że można ich używać pod niewielkim kątem, niemal równolegle względem ciętego włosa. Idealne do cieniowania i cięć prostych, pomagają tworzyć solidną i mocną fryzurę. Włosy nie rozdwajają się na końcach tak łatwo, jak w przypadku użycia innych nożyczek. Mantaray to najwyższa precyzja cięcia. Po prostu!

Moc i perfekcja jakiej do tej pory nie zaznałeś.

Glider Viper

Excellent Edges GliderViper700x430 nożyczki fryzjerskie
Excellent Edges punktowe nożyczki fryzjerskie

Nowe, uniwersalne nożyczki zaprojektowane z myślą o cięciu punktowym oraz chippingu, zarówno włosów suchych, jak i mokrych. Wyjątkowa konstrukcja uchwytów sprawia, że nożyczki stają się „przedłużeniem” palców. Ostre, wygięte i zaokrąglone idealnie dopasowują się do dłoni, bez względu na kąt trzymania. Nowy, geometryczny kształt ostrzy umożliwia doskonałe i silne cięcia za każdym razem. To nożyczki dla tych, dla których jakość jest zawsze na pierwszym miejscu.

Król wszechstronności

Glider King

Excellent Edges Glider-king_700x477 nożyczki fryzjerskie
Excellent Edges slizgowe nożyczki fryzjerskie

Lżejszy model z uchwytem King. Precyzyjnie wykończony, z wydłużonym otworem bocznym pod kciuk oraz krawędzią tnącą typu clamshell. Dokoskonała ergonomia i nierównana precyzja cięcia. Niezwykłe narzędzie, które napędzi Twoją wirtuozerię. Okryj nowe obszary kreatywnej stylizacji.

Precyzja i nowoczesność

Glider Phantom

Excellent Edges Glider-phantom_700x477 nożyczki fryzjerskie
Excellent Edges slizgowe nożyczki fryzjerskie

Nożyczki nowej generacji. Wykonane z japońskiej stali ZA-18, zaprojektowanej w celu doskonałego strzyżenia zarówno mokrych, jak i suchych włosów. W modelu Phantom zastosowano nowy system napinania łożysk, zwiększający płynność strzyżenia i redukujący zmęczenie dłoni. Posiadają półokrągłe, wypukłe ostrze z bagnetowym zakończeniem, co zapewnia silne i precyzyjne cięcie za pomocą niezwykle wąskich końcówek.

Prawdziwa bestia!

Anaconda

Excellent Edges Anaconda_700x477 nożyczki fryzjerskie
Excellent Edges teksturyzacja nożyczki fryzjerskie

Poprzez połączenie japońskiej stali Hitachi 440C i odrobiny czarów udało się nam stworzyć nożyczki, które zapewniają doskonały i pewny chwyt od podstawy, do połowy ostrza oraz odpowiedni nacisk na końcówkach, aby umożliwić właściwe rozłożenie objętości i podkreślić skręt włosów.

Jesteś projektantem swojego przeznaczenia. Jesteś jego autorem. Sam piszesz historię. Pióro tkwi w Twoim ręku, a wynik zależy od tego, co wybierzesz.

Lisa Nichols

Inne serie Excellent EgdesTM

W Excellent Edges jesteśmy najlepsi w tym, co robimy.

Excellent Edges 1stEDGES_5-3_kopia_bez_cienia700px-1 nożyczki fryzjerskie

1st EDGES

Excellent Edges EEGO_C-55_kopia_bez_cienia700px nożyczki fryzjerskie

EEGO

Excellent Edges Excellent-Edge_HAWK_700px nożyczki fryzjerskie

EDGES

Excellent Edges 1stEDGES_5-3_kopia_ucieta-e1458140570603 nożyczki fryzjerskie

Dostępne, zamów teraz!

Wejdź w świat nożyczek dla każdego profesjonalisty.

Napisz od nas!

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości