Excellent Edges logox2_406x232 nożyczki fryzjerskie

Wierzymy, że dobór odpowiednich narzędzi to połowa sukcesu

we FRYZJERSTWIE również.

By stać się wirtuozem nożyczek fryzjerskich, warto podpatrywać tych, którzy na takie miano już zapracowali. Prawdziwi mistrzowie już dawno temu postawili na niezawodne ostrza będące dziełem japońskiej myśli rzemieślniczej pochodzącej z samurajskiej tradycji wytwarzania mieczy.

Excellent Edges Crocodille_ExcellentEdges nożyczki fryzjerskie

CIĘCIE 360°

Wbrew pozorom specjalizacja ma znaczenie. Zdajemy sobie sprawę, że zwykłymi nożyczkami do cięcia bardzo trudno jest uzyskać zakładane efekty w każdym z sześciu rodzajów strzyżenia. Tak jak do nałożenia make-upu charakteryzator nie używa jednego pędzla, tak strzyżenia i stylizacji włosów zawodowy fryzjer nie wykonuje jedną parą nożyczek. W ten sposób nie osiągnie maestrii.

Excellent Edges 360stopni nożyczki fryzjerskie

By umożliwić Tobie swobodę na najwyższym poziomie wirtuozerii, stworzyliśmy profesjonalne nożyczki fryzjerskie. To narzędzia, z którymi o wiele łatwiej wskoczyć na poziom absolutnego mistrzostwa w tym fachu. One pozwolą Ci zachować pełną kontrolę nad linią cięcia charakterystyczną dla każdego stylu. Ze specjalistycznymi ostrzami o wiele łatwiej i precyzyjnej dokonasz cięcia na tępo, cięcia punktowego, chippingu, cięcia ślizgowego, nadasz teksturę czy wykonasz cieniowanie.

 

Poznaj Excellent EgdesTM

Naszą ofertę adresujemy nie tylko do najbardziej doświadczonych przedstawicieli branży. W końcu każdy mistrz był kiedyś uczniem. Pragniemy wspierać rozwój i doskonalenie umiejętności fryzjerów na każdym etapie ich kariery.

Z tą myślą wypuściliśmy na rynek produkty dla osób mniej zaawansowanych i tych, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze strzyżeniem. Nasz sprzęt ułatwi im wejście do grona profesjonalistów fryzjerstwa i późniejsze pokonywanie kolejnych szczebli kariery.

Excellent Edges 1stEDGES_5-8_kopia_bez_cienia700px nożyczki fryzjerskie

1ST EDGES

Excellent Edges EEGO_C-55_kopia_bez_cienia700px nożyczki fryzjerskie

EEGO

Sami lubimy pracować narzędziami najwyższej jakości, więc takie same zapewniamy naszym odbiorcom. Nasze nożyczki fryzjerskie powstają w renomowanych japońskich zakładach, a do ich produkcji używa się najlepszego surowca. To w połączeniu z ręcznym wykonaniem daje rękojmię trwałości i niezawodności nożyczek. Produkty Excellent Edges objęte są dożywotnią gwarancją na stal oraz wieloletnią gwarancją na ostrzenie.

Excellent Edges Excellent-Edge_BC70_700px nożyczki fryzjerskie

EDGES

Excellent Edges Fish-Kirt-Crocodile700x477 nożyczki fryzjerskie

EXCELLENT EDGES

Nie jesteśmy zwykłym dostawcą sprzętu fryzjerskiego.

Edukatorzy Excellent Edges

Chcemy, aby współpraca z marką EE była dla Ciebie maksymalnie komfortowa. W związku z tym zapewniamy Ci bezproblemowy serwis i opiekę posprzedażową.
Zależy nam również na Twoim rozwoju zawodowym. W tym celu, jako jedni z pierwszych, organizujemy trójetapowe warsztaty pod okiem największych czempionów fryzjerstwa, w tym ambasadora Excellent Edges w Polsce – Roberta Palmy.

Excellent Edges claus nożyczki fryzjerskie
Claus NissenEdukator i Ambasador marki
Karierę w zawodzie fryzjera rozpoczął w 1990 roku. W swoim dorobku ma 11 lat pracy jako wykładowca w Duńskiej Szkole Fryzjerskiej. Od 2006 roku, w roli ambasadora Excellent Edges naucza fryzjerów na całym świecie innowacyjnych zasad cięcia, dzięki którym codzienna praca staje się zdecydowanie łatwiejsza i skuteczniejsza. Claus przedstawia nowe rozwiązania stosowane podczas strzyżenia, edukuje w zakresie wydajności pracy i prawidłowej postawy ciała, aby była zgodna z zasadami ergonomii.
Excellent Edges patri nożyczki fryzjerskie
Patricia Hillhammar Edukator i Ambasador marki
Mistrzyni Szwecji w kategorii Trendy z 2008 r. Kreatywność i pasja doprowadziły ją do wielu prestiżowych nagród w konkursach na całym świecie. Złote medale na Stockholm Open Hair Trend Vision, podium w finale Wella International Trend Vision Award i Wella Color to największe sukcesy niezwykle utalentowanej Skandynawki. Patricia Hillhammar jest edukatorem marki Wella, prowadzi jeden z najlepszych salonów w Szwecji i zasiada w grupie Nordic, zrzeszeniu najbardziej utytułowanych fryzjerów w Skandynawii. Od 2015 roku jest jednym z dwóch Edukatorów marki Excellent Edges w Europie.
Excellent Edges rob-1 nożyczki fryzjerskie
Robert PalmaAmbasador marki w Polsce
Po prostu odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu – Robert Palma.
Fryzjerstwem zajmuje się od 17 lat, jest uczestnikiem wielu szkoleń w kraju i za granicą (głównie marki Schwarzkopf). Na co dzień strzyże w salonie fryzjerskim w Szczecinie. Pracuje przy sesjach zdjęciowych na terenie całej Europy, przeprowadza metamorfozy do gazet i telewizji. Człowiek z ogromną pasją, odpowiednim podejściem do klientów i ogromnym poczuciem humoru. Jednym z jego największych atutów jest nienaganna prezencja.
Excellent Edges tour nożyczki fryzjerskie

Zapisz się na warsztaty w Twoim mieście!

Sprawdź dostępne szkolenia w linku poniżej

Excellent Edges Fish-Kit-barracuda_new700x430CUT nożyczki fryzjerskie

W Excellent Edges jesteśmy najlepsi w tym, co robimy.

Nie będziesz też musiał wymieniać sprzętu tak często jak dotychczas. Najlepsza gatunkowo stal japońska i ręczne wykonanie są gwarantem, że nożyczki te posłużą Ci do końca Twojej przygody z fryzjerstwem. To wszystko sprawia, że Excellent Edges spełnią nawet największe wymagania. 

Dostępne, zamów teraz!

Wejdź w świat nożyczek dla każdego profesjonalisty.

Znajdź salon

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
od 8.00 do 17.00.

Darmowa przesyłka

Za przesyłkę kurierską
nie płacisz nic.